To dzięki zaangażowaniu naszych pracowników możemy oferować klientom usługi doradcze, aranżację i obsługę programów ubezpieczenia na najwyższym poziomie. Dlatego dbamy o wszechstronny rozwój zawodowy naszych pracowników, zapewniając im między innymi udział w licznych szkoleniach i o dobrą atmosferę w biurze. Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o czas pracy. Na co dzień dzielimy się wiedzą i doświadczeniem ściśle ze sobą współpracując i wspierając się nawzajem.

Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego Zespołu prześlij nam swoje CV i list motywacyjny na adres: praca@prospector.com.pl . Pamiętaj aby w CV dopisać następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Prospector Grupa Konsultingowa Sp. z o.o. dla potrzeb procesu rekrutacji”. Jeśli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, dopisz „oraz w celu realizacji ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Aktualnie poszukujemy do biura w Warszawie
osób na następujące stanowiska:

BROKER/MŁODSZY BROKER Z DOŚWIADCZENIEM W UBEZPIECZENIU KREDYTU KUPIECKIEGO

Obowiązki:

  • analiza potrzeb klientów
  • opracowywanie programów ubezpieczeniowych
  • przygotowywania zapytań ofertowych i negocjacje z ubezpieczycielami
  • opracowywanie porównań ofert ubezpieczenia i rekomendacji dla klientów
  • bieżąca obsługa klientów.

Wymagania:

  • zdany egzamin brokerski
  • minimum 2-letnie doświadczenie w obsłudze przedsiębiorstw (jako broker lub asystent brokera)
  • praktyczna znajomość ubezpieczeń kredytu kupieckiego
  • znajomość innych linii ubezpieczeń będzie dodatkowym atutem
  • dobra organizacja pracy i dokładność
  • umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub współpracę B2B
  • pracę hybrydową – zasady uzgadniane indywidualnie
  • elastyczne godziny pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy i wyników
  • dodatkowe premie związane m.in. z pozyskaniem nowych klientów
  • możliwość pracy przy programach międzynarodowych (współpraca z AU Group)
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole w stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, szkolenia
  • prywatną opiekę medyczną

Zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres praca@prospector.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli przetwarzania danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Informujemy, że Administratorem danych jest PROSPECTOR Grupa Konsultingowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Trojańskiej 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

W razie pytań lub chęci wniesienia żądań wykonania swoich wyżej opisanych praw możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail praca@prospector.com.pl