To dzięki zaangażowaniu naszych pracowników możemy oferować klientom usługi doradcze, aranżację i obsługę programów ubezpieczenia na najwyższym poziomie. Dlatego dbamy o wszechstronny rozwój zawodowy naszych pracowników, zapewniając im między innymi udział w licznych szkoleniach i o dobrą atmosferę w biurze. Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o czas pracy. Na co dzień dzielimy się wiedzą i doświadczeniem ściśle ze sobą współpracując i wspierając się nawzajem.

Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego Zespołu prześlij nam swoje CV i list motywacyjny na adres: praca@prospector.com.pl . Pamiętaj aby w CV dopisać następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Prospector Grupa Konsultingowa Sp. z o.o. dla potrzeb procesu rekrutacji”. Jeśli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, dopisz „oraz w celu realizacji ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Aktualnie poszukujemy do biura w Warszawie
osób na następujące stanowiska:

Specjalista ds. rozwoju sprzedaży B2B

Obowiązki:

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów B2B zainteresowanych usługami brokerskimi
  • prowadzenie spotkań z klientami i prezentowanie oferty biura
  • rejestrowanie prowadzonych działań w systemie CRM i raportowanie rezultatów pracy
  • utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • współpraca z brokerami w zakresie oceny potrzeb klientów

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży usług profesjonalnych (mogą być inne branże) do większych organizacji (zatrudniających powyżej 200 osób lub posiadających obroty powyżej 60 mln zł)
  • obycie w kontaktach i we współpracy z zarządami firm, działami HR lub pionami finansowymi
  • gotowość wykorzystania posiadanych kontaktów do zaprezentowania nowych usług
  • łatwość nawiązywania i rozwijania relacji biznesowych
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, systematyczność, konsekwencja w działaniu
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa pakietu MS Office

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracy (B2B)
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenie (część stała i prowizja zależna od wyników)
  • podstawowe narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
  • samodzielne stanowisko
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • elastyczne podejście do godzin pracy i możliwość pracy zdalnej
  • szkolenia
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Informujemy, że Administratorem danych jest PROSPECTOR Grupa Konsultingowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Trojańskiej 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

W razie pytań lub chęci wniesienia żądań wykonania swoich wyżej opisanych praw możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail praca@prospector.com.pl